9 лютого – Міжнародний день стоматолога

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Шановні лікарі-стоматологи та студенти стоматологічного факультету! Щиро вітаю Вас із професійним святом.

Факультет упродовж багатьох років розвивається та росте. Наразі на факультеті навчається близько 500 студентів. З минулого року навчатися фаху «Стоматологія» в БДМУ мають можливість студенти-іноземні громадяни.

З 2011 року активно функціонує навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», який у січні 2012 року отримав ліцензію на провадження медичної (стоматологічної) практики. У 2018-2019 н.р. створено нову навчальну базу кафедри стоматології дитячого віку за адресою вул. Руська, 87, здійснено її матеріально-технічне забезпечення з урахуванням напрямків надання стоматологічної допомоги дітям.

Факультет має потужний науковий потенціал – за цей час на кафедрах факультету були захищені та затверджені 43 дисертації, з них – 8 докторські. На кафедрах активно працюють студентські гуртки, на засіданнях яких майбутні стоматологи не лише поглиблюють свої знання, а й відпрацьовують практичні навички.

Студенти факультету проходять виробничу практику в навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка», який оснащений новітнім стоматологічним обладнанням. Фахівці центру започаткували акцію та продовжують її по сьогодні – консультування учасників АТО, членів їх сімей, малозабезпечених верств населення та переселенців. Загалом за 2018 рік лікарі-стоматологи БДМУ пролікували та проконсультували понад 3 200 пацієнтів.

Кожного року студенти та викладачі факультету активно долучаються до благодійних та просвітницьких заходів. Співробітники кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, стоматології дитячого віку, терапевтичної стоматології проводять акції щодо збереження стоматологічного здоров’я для дітей у школах, дошкільних закладах, притулках та інтернатах міста й області. Студенти факультету беруть участь у Міжнародних та наукових форумах, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, лікарі-стоматологи, в день професійного свята щиро бажаємо Вам добробуту, радості, творчого натхнення, Божого благословення Вам та Вашим родинам. Дякуємо Вам за здорові посмішки та бажаємо щодня чути слова подяки від пацієнтів.

З повагою

Ректор                                                                                                                                                     Тарас Бойчук