100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Літературна година зі студентами-першокурсниками

Літературна година зі студентами-першокурсниками
25 серпня виповнилося 90 років від дня народження відомого українського письменника, мислителя та громадського діяча Павла Загребельного. Класик був невтомний та геніальний, сповна віддавався роботі. Ювілей - ще один привід згадати цього чи не найяскравішого сучасного українського прозаїка.
 
У зв’язку з цим на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету викладачами Андрієць В.І. та Никифорук Т.М. проведено літературну годину зі студентами 1-го курсу коледжу БДМУ за спеціальністю «Фармація» на тему «Павло Архипович Загребельний – письменник, мислитель, громадянин». 
З вітальним словом до учасників заходу  звернувся зав. кафедри, д. істор. Наук Антоній Аркадійович Мойсей.
Студенти-першокурсники зачитували уривки з літературно-критичних  та літературознавчих виступів Павла Загребельного, цитували його вислови. П. Загребельний позначив небо українського буття ХХ століття своєю яскравою присутністю і полишив слід великого словотворця, добротворця, духотворця.
Своїми сміливими, нестандартними історичними романами він утверджував нашу українську присутність у часах і світах, а головнае – в часі теперішнім і тут,  „на нашій несвоїй землі”, поневоленій  однією з найостанніших імперій. Книги великого українця Павла Загребельного буде читати і перечитувати ще не одне покоління.
Більше новин БДМУ: 

Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

Міжнародний день перекладача

За рішенням Міжнародної федерації перекладачів щорічно 30 вересня відзначається Міжнародний день перекладача, який з 2004 року проходить під певним гаслом.

На Буковині вибрали кращу медсестру

Бойчук Тарас Миколайович

 
Сьогодні, 17 жовтня, у приміщенні палацу «Академічний» відбувся конкурс «Краща медична сестра області 2012».

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.