Літературна година зі студентами-першокурсниками

Літературна година зі студентами-першокурсниками
25 серпня виповнилося 90 років від дня народження відомого українського письменника, мислителя та громадського діяча Павла Загребельного. Класик був невтомний та геніальний, сповна віддавався роботі. Ювілей - ще один привід згадати цього чи не найяскравішого сучасного українського прозаїка.
 
У зв’язку з цим на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету викладачами Андрієць В.І. та Никифорук Т.М. проведено літературну годину зі студентами 1-го курсу коледжу БДМУ за спеціальністю «Фармація» на тему «Павло Архипович Загребельний – письменник, мислитель, громадянин». 
З вітальним словом до учасників заходу  звернувся зав. кафедри, д. істор. Наук Антоній Аркадійович Мойсей.
Студенти-першокурсники зачитували уривки з літературно-критичних  та літературознавчих виступів Павла Загребельного, цитували його вислови. П. Загребельний позначив небо українського буття ХХ століття своєю яскравою присутністю і полишив слід великого словотворця, добротворця, духотворця.
Своїми сміливими, нестандартними історичними романами він утверджував нашу українську присутність у часах і світах, а головнае – в часі теперішнім і тут,  „на нашій несвоїй землі”, поневоленій  однією з найостанніших імперій. Книги великого українця Павла Загребельного буде читати і перечитувати ще не одне покоління.