Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.

Під час зустрічі Ігор Скакун розповів про основні здобутки професорсько-викладацького складу та студентства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Було висвітлено основні напрями підготовки та спеціальності, за якими готують фахівців у медичному університеті. Студент Микола Амелін (який, до речі, навчався в гімназії № 3) розповів про студентське життя представників напряму підготовки «Медицина». Студентка фармацевтичного факультету Стефанія Кривецька зазначила особливості підготовки фахівців напряму «Фармація».

Найбільшу зацікавленість в учнів викликали питання умов вступу до університету, можливості дистанційної підготовки до вступу до вишу, перспектив подальшого працевлаштування майбутніх медичних та фармацевтичних фахівців тощо.

Учні отримали інформаційні буклети про ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та були запрошені разом з батьками на «День відкритих дверей» в БДМУ.

 

Більше новин БДМУ: 

Проведено профорієнтаційну роботу з випускниками Чортківського медичного коледжу

Буковинським державним медичним університетом продовжується реалізація профорієнтаційного проекту.

Проведено профорієнтаційну роботу серед учнів ЗОШ №11

Проведено профорієнтаційну роботу серед учнів ЗОШ №11

Від того, яку професію обирає сьогоднішній випускник залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни.