«Моя професія – фармацевт»

До дня фармацевтичного працівника в електронному читальному залі №1 бібліотеки БДМУ провідний бібліотекар Задерей С.І. разом з кураторами фармацевтичного факультету провели для студентів І курсу тематичний захід: «Моя професія – фармацевт». Між студентами відбувся обмін думками щодо формування професійної компетентності майбутніх фармацевтів. Окрім того, фармацевтам БДМУ презентовано виставку навчально-методичної літератури та періодичні видання.

«Провізором бути престижно»

Під таким гаслом 17 червня пройшла зустріч представників університету з цьогорічними випускниками фармацевтичного відділення Чернівецької філії медичного коледжу «Монада».

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.