Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Використання інтерактивної дошки студентами на кафедрі медичної біології та генетики

Станом на 2018 рік реалії навчання у закладах вищої освіти, особливо медичного профілю, вимагають підвищеної уваги до опанування та використання професійних навичок і вмінь.

Щоб максимально допомогти студентам у засвоєнні нових знань, актуальним є застосування в навчальному процесі новітніх технологічних засобів наочності, серед яких чільне місце належить інтерактивній дошці.

З цієї метою під час проведення практичного заняття з медичної біології на тему: «The phylum of Plathehelmintes. The class of Cestoidea – broad tapeworm, echinococcus, alveococcus (Diphyllobotrium latum, Echinoccocus granulosus, Alveoccocus multiocularis) – pathogenic organisms of humans» іноземні студенти академічної групи №72 медичного факультету №4 активно використовували набір графічних інструментів інтерактивної дошки під керівництвом к.біол.н., асистента кафедри Кушнірик О.В.

Завдяки впровадженню в навчання інтерактивних елементів візуалізації, майбутні лікарі із зацікавленням характеризували особливості морфології та життєвого циклу паразитів, симптоми викликаних ними захворювань та методи їх діагностики. Заняття пройшло активно та цікаво, що, без сумніву, допоможе студентам досягти високих результатів при складанні підсумкового модульного контролю, розв’язуванні ситуативних задач, а також тестових завдань із «KROK-1. Medicine».

Інформацію підготували: завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор Булик Р.Є. та асистент кафедри Кушнірик О.В.

День боротьби з розсіяним склерозом

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 27 травня в усьому світі відзначають День боротьби з розсіяним склерозом.

Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

Мій перший день навчання в університеті: спогади викладачів

Дорогі наші першокурсники, ось і проминув перший тиждень навчання у Буковинському державному медичному університеті. Напевно ви вже встигли отримати багато позитивних вражень та емоцій, завели нові знайомства. А може у когось вже з’явилась симпатія.

Начально-виробнича практика з промислової технології ліків

Важливе місце у підготовці випускника вищої школи до професійної діяльності займає практика, яка є невід’ємною складовою навчального процесу спеціалістів фармації.