25 квітня – Міжнародний День ДНК

25 квітня – Міжнародний День ДНК

24 квітня на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії було проведено засідання студентського наукового гуртка (керівник: доц., к.мед.н. Кушнір).

На засіданні вітчизняні та іноземні студенти-гуртківці мали змогу дізнатися про внесок в дослідження структури ДНК всесвітньовідомих вчених, зокрема видатного буковинця, професора Колумбійського університету Ервіна Чаргаффа.

Головним напрямком наукової діяльності Ервіна Чаргаффа було вивчення хімічного складу і структури нуклеїнових кислот. Науковець визначив кількісне відношення азотистих основ, що входять до їх складу. У 1950–1953 рр. ним було показано, що загальна кількість аденінових залишків у кожній молекулі ДНК дорівнює кількості тимінових залишків, а кількість гуанінових залишків — кількості цитозинових. Правила Чаргаффа використали Френсіс Крік і Джеймс Ватсон при визначені структури ДНК у вигляді подвійної спіралі (Нобелівська премія, 1962). Також Чаргафф довів, що ДНК володіє видовою специфічністю, і відкинув гіпотези про існування багатьох різновидів ДНК. Ервін Чаргафф був першим, хто почав досліджувати денатурацію ДНК. Крім того він займався дослідженням зсідання крові, вивчав ліпіди і ліпопротеїни та метаболізм амінокислот.

Усі присутні з надзвичайною цікавістю прослухали інформацію про сучасні методи дослідження ДНК, ознайомилися з біографіями та дослідженнями Йогана Фрідріха Мішера, Ервіна Чаргаффа, Френсіса Кріка і Джеймса Ватсона, Моуріса Вілкінса та Розалінди Франклін.