Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

БДМУ – лідер у розвитку міжнародної співпраці

БДМУ – лідер у розвитку міжнародної співпраці

Цього року у Києві відбулася ІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».

У ній взяли участь найкращі навчальні заклади, освітні установи, наукові та навчально-методичні центри країни. За словами організаторів заходу, основною метою проведення виставки є формування суспільного інтересу до освіти, пропагування національних досягнень і творчих здобутків у цій сфері, обмін професійним досвідом та інформування молоді про сучасні можливості отримання якісної професійної освіти в Україні та за кордоном.

Під час виставки переможцям конкурсних рейтингових тематичних номінацій було вручено престижні дипломи та нагороди, які засвідчили на всю країну лідерство навчального закладу. Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» одержав Гран-прі у номінації «Лідер інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентації національної медичної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі», що в свою чергу стало підтвердженням активної міжнародної діяльності університету.

 

Більше новин БДМУ: 

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

 

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

БДМУ нагороджено дипломом І ступеня за якість освіти

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»

БДМУ посів 3 місце у міжнародному рейтингу

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті «WORLD UNIVERSITIES WEB RANKING 2015», який проводить міжнародний освітній портал Four International Colleges & Universities (4icu.org).

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами «Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2015 року».