Голова Студради став учасником зустрічі з Першим заступником міністра освіти

21 грудня 2015 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ) відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з представниками органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. На зустріч приїхали студенти майже з усіх регіонів України. Від Буковинського державного медичного університету участь у заході взяв голова Студентської Ради Віктор Романчук. Під час зустрічі учасники обговорили питання щодо функціонування студентського самоврядування, в тому числі його роль у вдосконаленні організації навчального процесу, дотримання прав студентів на вибіркові дисципліни.

Відбулася зустріч ректора зі Студентською Радою

11 червня відбулося перше настановне засідання Студентської Ради на чолі з новообраним головою Віктором Романчуком.

Відбулися вибори голови Студентської Ради

3 червня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.