Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Фахівці БДМУ взяли участь в науковій конференції в Сучаві

Впродовж 11-13 травня 2017 року в м. Сучава (Румунія) проходила конференція «Сучавські медичні дні» (Conferința «Zilele Medicale ale Sucevei» - Ediția a VI-a, 2017)

під егідою Академії медичних наук Румунії, Ясського університету медицини та фармацевтики «Грігоре Т. Попа».

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в конференції взяли: доцентОксана Голяр (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб),асистент Лаліта Герасим (кафедра хірургічної та дитячої стоматології), асистент Наталія Швець (кафедра анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії) доцент Ігор Малишевський (кафедра онкології та радіології), доценти Наталія Малкович та Оксана Микитюк(кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб), доцент Орися Микитюк(кафедра біологічної фізики та медичної інформатики), асистент Юлія Карвацька (кафедра дерматовенерології).

Під час конференції відбувся обмін науковою інформацією та досвідом практичної роботи, отримано інформацію для впровадження новітніх досягнень у практичну діяльність, ознайомлено з новітніми методами інструментальних та лабораторних досліджень для вирішення актуальних проблем у галузі медицини.

Клініцистами БДМУ були представлені доповіді з актуальних питань внутрішньої медицини та дерматовенерології, зокрема, про розповсюдженість та коморбідну патологію у хворих на остеартроз у Північній Буковині та про особливості респіраторної реабілітації хворих з гострими порушеннями мозкового кровообігу. Живий інтерес та дискусію викликала доповідь Орисі Микитюк про застосування нанотехнологій в медицині та Юлії Карвацької про стан гіпофізарно-тиреоїдної системи у хворих на вугрову хворобу – мешканців йододефіцитного регіону.

В рамках засідання були презентовані цікаві клінічні випадки, ознайомлення колег із сучасними стратегіями діагностики, лікування та профілактики ряду соціально значимих захворювань.

Галерея зображень:
Фахівці БДМУ взяли участь в науковій конференції в Сучаві

Фахівець БДМУ став учасником благодійної місії на Гаїті

Завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" професор Олег Боднар упродовж місяця працював з благодійною місією на Гаїті.

Фахівці БДМУ відвідали Щорічний конгрес Європейської асоціації урологів

Конгрес Європейської асоціації урологів (European Association of Urology) – найважливіша щорічна урологічна подія в Європі. В 2014 році – це вже 29-ий Конгрес, в якому прийняли участь понад 14000 урологів з усіх країн. Цьогоріч форум відбувався упродовж 11-15 квітня в “столиці Скандинавії” – в Стокгольмі (Швеція).

Фахівці БДМУ поглибили знання сімейних лікарів про захворювання суглобів

17 червня 2014 року в приміщенні Палацу «Академічний» Асоціацією сімейних лікарів Чернівецької області сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено науково-практичну конференцію «Суглобовий синдром у практиці сімейного лікаря». Її мета – підвищення рівня знань лікарів загальної практики – сімейної медицини області.