Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Фахівець БДМУ взяв участь в конференції онкоурологів

19-20 квітня у м. Київ пройшла конференція онкоурологів «Від урології до онкоурології». Конференція присвячена 10-річчю існування відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.

В конференції взяли участь більше 300 урологів, онкологів та радіологів зі всієї України. Під час конференції були проведені пленарні засідання з доповідями провідних спеціалістів урології та онкології України, мастер-класи, в тому числі пряма трансляція з операційної в конференц-зал.

Були розглянуті питання діагностики та лікування пухлин сечостатевої системи, в тому числі в аспекті мультидисциплінарного підходу. Було ще раз підкреслено необхідність суворого дотримання протоколів лікування онкоуродогічних хворих.

Єдиним спікером із Західної України був представник БДМУ – професор Зайцев В.І., який виступив з оглядовою доповіддю. Активна дискусія після неї завдала тонус на весь робочий день конференції. Конференція пройшла на високому освітньому рівні, який дозволив обмінятися інноваційними ідеями, знаннями та досвідом. Це сприятиме підвищенню кваліфікації учасників та позитивним змінам у щоденній клінічній практиці.
Вівторок, 24 квітня 2018

Студенти і викладачі провели акцію до Дня довкілля

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Дня довкілля.

Активну участь в акції взяли студенти 3 групи І курсу (куратор – доц. Яремій І.М.) та студенти 10 групи І курсу (куратор – ас. Бевзо В.В.).

Студенти і викладачі провели круглий стіл до Дня науки

До Всесвітнього дня науки 4 листопада на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистент кафедри Рева Т.В. та студенти 28 групи 5-го курсу провели круглий стіл на тему: «Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба – хвороба ХХІ сторіччя».

Студенти і викладачі провели семінар, присвячений річниці Буковинського віча

З нагоди відзначення річниці Буковинського віча викладачі кафедри психології та соціології Безарова Г.І., Суровцев О. А. та Павлюк О.І. 4 листопада 2015р. провели для студентів спеціальності «Лікувальна справа» науковий семінар на тему «Зміст та значення Буковинського віча 1918 р.: сучасна інтерпретація у контексті нових зовнішньополітичних викликів».

Студенти і волонтери провели захід «Добро починається з тебе»

Напередодні Міжнародного дня волонтера, 4 грудня на кафедрі гігієни та екології проведено круглий стіл «Добро починається з тебе» за участю волонтерів громадських організацій «Дорогою добра» та «Буковина – українському війську» - Олесі Вус, Олени Раца, Алли Мустеци та Олесі Вакарюк.