Фахівець БДМУ взяв участь в конференції онкоурологів

Фахівець БДМУ взяв участь в конференції онкоурологів
19-20 квітня у м. Київ пройшла конференція онкоурологів «Від урології до онкоурології». Конференція присвячена 10-річчю існування відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.
 
В конференції взяли участь більше 300 урологів, онкологів та радіологів зі всієї України. Під час конференції були проведені пленарні засідання з доповідями провідних спеціалістів урології та онкології України, мастер-класи, в тому числі пряма трансляція з операційної в конференц-зал.
 
Були розглянуті питання діагностики та лікування пухлин сечостатевої системи, в тому числі в аспекті мультидисциплінарного підходу. Було ще раз підкреслено необхідність суворого дотримання протоколів лікування онкоуродогічних хворих.
 
Єдиним спікером із Західної України був представник БДМУ – професор Зайцев В.І., який виступив з оглядовою доповіддю. Активна дискусія після неї завдала тонус на весь робочий день конференції. Конференція пройшла на високому освітньому рівні, який дозволив обмінятися інноваційними ідеями, знаннями та досвідом. Це сприятиме підвищенню кваліфікації учасників та позитивним змінам у щоденній клінічній практиці.
Вівторок, 24 квітня 2018