Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.

Час прийому медикаментів з 18:00 по 22:00 год, п’ятниця та понеділок. Просимо долучитися всіх небайдужих.

Потреби медичних працівників:

1. Медичні рукавички;

2. Бинти, перекис водню, хлоргексидин;

3. Одноразові системи для в/в вливань,шприци;

4. Ін’єкційні кровозупинні (дицинон (етамзилат натрію), амінокапронова кислота);

5. Ін’єкційні анальгетики (дексалгін, спазган, баралгетас, анальгін, кетанов);

6. Флакони з фіз.розчином, гелофузином;

7. Антибіотики широкого спектру дії (аугументин, оспамокс, ампіокс, лінкоміцин);

8. Таблетки – парацетамол, анальгін, спазмалгон, но-шпа;

9. Інтубаційні трубки №7 та №8 у лікарні;

10. Шовний матеріал (кетгут).

Студентська рада, ректорат БДМУ

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Волонтери БДМУ отримали подяки Голови ОДА

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.З нагоди Дня захисту дітей Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв зустрівся з дітьми сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та обдарованою малечею краю, загалом було запрошено 160 дітей. В організації свята активну участь взяли студенти-волонтери Буковинського державного медичного університету.
Спочатку дітям провели екскурсію облдержадміністрацією, потім губернатор краю нагородив дітей цінними призами та грамотами. Далі дітей очікувала цікава розважальна програма, адже це їхній день.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.