Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Співробітники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора

Сьогодні в Чернівцях відзначали День державного прапора. З цієї нагоди на Соборній площі вперше відбулося підняття Державного прапора України та червоно-чорного прапора визвольних змагань за участю волонтерів, учасників АТО, добровольців, представників громадських організацій.

Після цього відбулася хода учасників з розгорнутими 25-ти метровими полотнищами синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів до Центральної площі, де відбулася урочиста церемонія підняття великого Державного Прапора України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в урочистях взяли представники ректорату, представники кафедр, головні куратори, навчального закладу.

Також куратори та представники Студентської ради БДМУ поклали лампадки та квіти до могил Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО Центральному кладовищі. З особливою шаною викладачі та студенти-медики поклали квіти до могили лікаря-хірурга, випускника університету – Владислава Трепка, який загинув, рятуючи життя інших. До слова, нещодавно Владислав удостоєний (посмертно) Ордена Святого Пантелеймона у номінації «Взірець служіння суспільству».

О 14 годині у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбудеться на урочисте зібрання та святковий концерт.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Чернівцях провели урочисті заходи, участь в яких взяли колектив і студенти Буковинського державного медичного університету.

Співробітники БДМУ вшанували пам'ять Тараса Шевченка

9 березня з нагоди 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря в Чернівцях відбулися урочистий мітинг та концерт.