Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладачі та студенти провели санітарно-просвітницьку акцію в Університетській лікарні

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня»

кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб була проведена санітарно-просвітницька акція для пацієнтів гастроентерологічного та першого терапевтичного відділень. Організаторами виступили асистент кафедри Рева Т. В. та студенти V курсу, 3 групи, спеціальності «Педіатрія». До акції долучились доцент кафедри Каушанська О.В., завідувач гастроентерологічного відділення Череватенко В.О., лікарі-ординатори гастроентерологічного та І терапевтичного відділень. Студентка групи Лопащук Наталія доповіла про небезпечний вплив на організм людини продуктів, що містять шкідливі харчові добавки. Пацієнти активно долучались до обговорення питань. Всім пацієнтам були роздані тематичні листівки та флаєри. Раціональне здорове харчування здатне збільшити тривалість життя, а значить йому варто приділити особливу увагу! За словами римського філософа Сенеки: «Уміння продовжити життя - в умінні не скорочувати його».