Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачі та студенти провели санітарно-просвітницьку акцію в Університетській лікарні

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня»

кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб була проведена санітарно-просвітницька акція для пацієнтів гастроентерологічного та першого терапевтичного відділень. Організаторами виступили асистент кафедри Рева Т. В. та студенти V курсу, 3 групи, спеціальності «Педіатрія». До акції долучились доцент кафедри Каушанська О.В., завідувач гастроентерологічного відділення Череватенко В.О., лікарі-ординатори гастроентерологічного та І терапевтичного відділень. Студентка групи Лопащук Наталія доповіла про небезпечний вплив на організм людини продуктів, що містять шкідливі харчові добавки. Пацієнти активно долучались до обговорення питань. Всім пацієнтам були роздані тематичні листівки та флаєри. Раціональне здорове харчування здатне збільшити тривалість життя, а значить йому варто приділити особливу увагу! За словами римського філософа Сенеки: «Уміння продовжити життя - в умінні не скорочувати його».

Тарас Бойчук: «Майже 90 відсотків лікарів практичної медицини вийшли з нашого університету»

Бойчук Тарас Миколайович

Цей факт не викликає сумнівів: маючи власну «кузню кадрів», охорона здоров’я краю постійно отримує надійну підмогу – «золотим» досвідом випускників старшого покоління, науковим підходом еліти з клінічних кафедр, що співпрацюють з практичною медициною, новим поповненням без практичного досвіду, але з сучас

У 2013 році на Буковині запрацює перинатальний центр

Ігор Шкробанець

Про це розповів начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Ігор Шкробанець. Проект реалізується в Україні Державним агенством з інвестицій та управління національними проектами. Для його оснащення передбачено 50 млн. грн з держбюджету.

У Чернівцях відкрили новий корпус дитячої лікарні

Бойчук Тарас Миколайович

Справжнім святом для всіх чернівчан стало відкриття нового хірургічного корпусу міської клінічної дитячої лікарні.