Творимо добро спільно. Благодійний духовний концерт "Відлуння Різдва"

Період різдвяних свят – це період добра та милосердя. І в силі кожного з нас створити радісну та казкову атмосферу людям, які поруч. Проте є багато дітей та дорослих, які обділені увагою, які найбільше потребують Різдвяного дива. Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету це прекрасно розуміють, саме тому під час свят ними було проведено дванадцять благодійних акцій. Учасники акції дарували спілкування та душевну теплоту вихованцям будинків-інтернатів, дитячих установ, притулків, спецшкіл.
Свята майже закінчилися, проте приємні сюрпризи продовжуються. 17 січня у Буковинському державному медичному університеті відбудеться благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”.
Концерт проводиться з метою збору коштів для вихованців будинку-інтернату с.Магала. Також керівництво університету сприятиме тому, щоб концерт на безкоштовній основі відвідали вихованці шкіл-інтернатів, навчальних установ з вадами здоров’я та мешканці Чернівецького геріатричного пансіонату.
Для глядачів вітання у вигляді колядок та щедрівок презентують учасники камерного хору “Чернівці” Чернівецької обласної філармонії, церковних хорів, Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”, студентського театру БДМУ. Всі бажаючі, придбавши квиток, долучаться до акції і цим самим долучаться до доброї справи, яку ми маємо творити спільно.
Концерт відбуватиметься у палаці “Академічний”, початок о 17 годині.