День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Понеділок, 19 лютого
15 лютого у Чернівцях відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.
 
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про полеглих воїнів-афганців з Буковини та загиблих Героїв-учасників антитерористичної операції.
 
В заході-реквієм взяли участь представники обласної та міської влади, воїни-афганці, громадськістю міста та області, представники духовенства, студентська та учнівська молодь.
 
Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у покладанні квітів та спільній молитві взяли представники ректорату, профспілкового комітету, викладачі та студенти.
 
До слова в БДМУ наразі працюють три співробітники, які є учасниками бойових дій на території інших держав: професор Борис Боднар, професор кафедри дитячої хірургії та отоларингології, який проходив військову службу під час конфлікту в Чехословаччині у 1969 році та доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії – Петро Ковальчук, що проходив службу під час азербайджано-вірменського (карабаського) військового конфлікту упродовж 1989-1990 років, Степан Тупчанський, черговий навчального корпусу, продив військову лужбу в Афганістані. На заслуженому відпочинку перебуває професор Георгій Ходоровський, Надзвичайний і Повноважний Посол України, який працював в Афганістані під час військового конфлікту.