Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Закінчено прийом документів на 2014-2015 навальний рік

БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті о 12.00 1 серпня завершився прийом документів. За весь період вступної кампанії до ВУЗу було подано 7922 заяв. Відповідальний секретар Приймальної комісії Володимир Глубоченко зазначає, що завдяки добре організованій, злагодженій роботі вступна кампанія пройшла успішно.

Географія вступників охоплює всі області України. Найбільше заяв надійшло з Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Львівської областей. Мають бажання навчатися в університеті й абітурієнти Луганської та Донецької областей, м. Севастополь й Автономної Республіки Крим.

Уже 2 серпня буде оприлюднено перший рейтинговий список абітурієнтів. З інформацією можна ознайомитися в офісі Приймальної комісії та на сайті Інформаційний центр абітурієнта.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2014

У перший день вступної кампанії у БДМУ абітурієнти подали 500 заяв!

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.