День Святого Миколая – свято милосердя.

День Святого Миколая – свято милосердя.

«Справжнє милосердя – це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду». Х. Келлер

У ніч на 19 грудня Святий Миколай розносить подарунки дітям, вітає із новорічними святами, благословляє на добрі справи! Це – одна із найочікуваніших дат у році, перед якою дітлахи намагаються бути якомога чемнішими.

Напередодні прийдешніх новорічних свят завжди хочеться дива, але чому не зробити диво самим, для тих, хто найбільше його потребує?

Діти – це радість для батьків. Але що робити тим діткам, у яких їх немає? Вони теж заслуговують на тепло. Марта Левченко – відома благодійниця, волонтерка та засновниця благодійного фонду «Я Майбутнє України» напередодні новорічних свят опублікувала у соцмережах листи дітей з малозабезпечених сімей, які потребують допомоги і мріють отримати подарунки від Святого Миколая.

 

За ініціативи та безпосередньої участі асистентів кафедри фармації Валерії Сидор та Марії Велі, за підтримки завідувача кафедри Олега Геруша, студенти 5 групи 1 курсу та 4 групи 2 курсу фахового коледжу Буковинського державного медичного університету допомогли створити свято Святому Миколаю для 2-ох дівчаток з малозабезпечених сімей Київської та Запорізької областей, здійснивши їх мрії про новорічну ялинку з прикрасами, теплий спортивний одяг, зимову шапку та шарф, косметику, картину для розмальовування, навушники, ролики, м’які іграшки та солодощі.

Діти отримали свої подарунки вчасно і безмежно вдячні Святому Миколаю та його помічникам, які в свою чергу отримали неймовірно позитивний настрій та задоволення від здійснення доброї справи.