Чемпіонат області з пауерліфтингу

Впродовж 29-30 березня спортивний зал БДМУ, вже традиційно, гостинно приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи без використання спеціальної екіпіровки.

Змагання пройшли в дружній атмосфері, взяли участь спортсмени різних вікових категорій від дітей 12 років до ветеранів. Студенти БДМУдостойно представили медичний університет і здобули призові місця, а саме Горбовань Валерія 1 курс фармацевтичний факультет – І місце в жимі лежачи та ІІ-ге в сумі триборства, Назарчук Олексій 2 курс медичний факультет №2 – ІІІ місце в жимі лежачи і ІІІ місце в сумі трибоства, Васильєв Олег 5 курс медичний факультет №1 – ІІІ місце в жимі лежачи.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.