Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Чемпіонат області з пауерліфтингу

Впродовж 29-30 березня спортивний зал БДМУ, вже традиційно, гостинно приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи без використання спеціальної екіпіровки.

Змагання пройшли в дружній атмосфері, взяли участь спортсмени різних вікових категорій від дітей 12 років до ветеранів. Студенти БДМУдостойно представили медичний університет і здобули призові місця, а саме Горбовань Валерія 1 курс фармацевтичний факультет – І місце в жимі лежачи та ІІ-ге в сумі триборства, Назарчук Олексій 2 курс медичний факультет №2 – ІІІ місце в жимі лежачи і ІІІ місце в сумі трибоства, Васильєв Олег 5 курс медичний факультет №1 – ІІІ місце в жимі лежачи.