100-річчя Буковинського віча

3 листопада 2018 року в Чернівцях пройшла низка заходів з нагоди 100-річчя Буковинського віча. Розпочалися заходи з покладання квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня, аби вшанувати пам'ять всіх тих, то боровся за незалежну і єдину Україну.

Після того громада святковою ходою рушила до Центральної площі міста, щоб покласти квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря.

Від БДМУ участь в урочистостях взяли представники ректорату, профкому, кафедр та Студентської ради університету.

В Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича пройшов великий Форум інтелігенції та громад Буковини «100 - річчя Буковинського народного віча: в одній великій Україні», пізніше у приміщенні Чернівецького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської, після завершення урочистої сесії обласної ради, відбулося святкове зібрання з нагоди знаменної дати.
Галерея зображень:
100-річчя Буковинського віча

Мистецько-благодійна акція для вихованців школи-інтернату

Співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ (Лілія Рак, Ігор Ніцович, Андрій Бербець, Оксана Боднарюк, Марина Гресько) разом з Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА (директор Оксана Андрієць) відвідали школу-інтернат села Карапчів Глибоцького району Чернівецької області.

Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

Впродовж 19-22 квітня 2017 року на базі Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру ХНМУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної генетики.

Студенти коледжу БДМУ долучилися до акції «Збережи життя»

Студенти коледжу БДМУ приєдналися до загальноуніверситетської благодійної акції зі здачі крові «Збережи життя».