Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області. Вже вдруге активісти Студентської ради, комісії міжнародних зв’язків (голова комісії –Вікторія Юзько, медичний факультет № 2, V курс) та голови спільнот іноземних студентів (Індії, Гани, Нігерії, Сомалі) організовують благодійну акцію для вихованців інтернату.

На зібрані студентами кошти були закуплені новорічні подарунки, які отримала кожна дитина. Крім того, в межах проведення акції, було підготовлено невеличкий концерт, в якому взяли участь артисти палацу “Академічний” та іноземні студенти.

Особливо зачарували вихованців індійські танці. Діти радо зустріли Святого Миколая (Євген Миронюк, медичний факультет № 2, V курс), розповідали йому вірші та грали в різні ігри.

Кожен, хто долучився до акції, відчув душевне задоволення від того, що мав можливість подарувати дітям радість спілкування та позитивні емоції.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.