Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Благодійна акція від студентів медичного факультету №4

Свято Великодня – це дуже світла та радісна подія для всіх християн та для кожної родини зокрема. Це світле й добре свято несе з собою віру, надію і любов. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Для того, щоб подарувати дітям радість, студенти медичного факультету №4 разом з кураторами відвідали з благодійною акцією «Притулок для дітей», який знаходиться в м. Чернівці, по вул. Головній, 169, де студентів гостинно прийняли адміністрація та вихованці закладу.

Студенти та викладачі привітали діток з днем Великодня та вручили їм пасхальні подарунки. В акції взяли участь куратори медичного факультету №4: Світлана Семененко, Світлана Каратєєва, Віта Анцупова, Ганна Кшановська, Лілія Борейко, Інга Тимофійчук, Тетяна Савчук, Олена Макарова, Олег Хомко, Алла Перижняк.
П'ятниця, 13 квітня 2018

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам

Самогубство – це слабість, капітуляція, воно ніколи не може бути виправданим, навіть тоді, коли людина втратила все – кохання, здоров’я, віру в себе, сенс життя. Прикро, але за останніми даними Державного комітету статистики України станом на січень-вересень 2006 року на 100 тисяч населення припадає скоєння 22 суїцидів. В порівняльному аналізі – ця причина смерті є найпоширенішою після природної смерті (від хвороб системи кровообігу), смерті від новоутворень та смерті від зовнішніх причин.

100-річчя Української революції 1917-1921 рр.

З метою гідного вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, виховання патріотизму

11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Бронхіальна астма одна з найбільш поширених захворювань. На сьогодні у світі на цю хворобу страждають близько 300 млн. людей. Поширеність бронхіальної астми залежить від низки фактів: інтенсивності експозиції алергенів, забруднення навколишнього середовища, зміни харчового раціону, імунної реактивності і генетичних особливостей.