Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Науковий форум

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.

Під час пленарного засідання доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Ганна Боднар виступила з доповіддю “Моторно-евакуаторна функція кишечнику в дітей із вродженими вадами товстої кишки: діагностика порушень та їх корекція” та доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Галина Коваль презентувала доповідь “Роль імунологічної регуляції в розвитку ендометріозу та асоційованого з ним безпліддя.

Голови секційних засідань доповіли про роботу конференції у секціях. Зазначимо, що під час конференції працювали 20 секцій, на яких було виголошено більше 400 доповідей

 

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

Студенти БДМУ – учасники програми “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії

Студенти-медики без кордонів

 
Упродовж липня 5 студентів Буковинського державного медичного університету – учасників програми “Lions Club” “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії. Студенти БДМУ проходили стажування у найкращих лікувальних установах Австрії:Євгеній Крижевський проходив стажування у травматологічному відділенні лікарні м.Відень; Євгеній Піжовський – у хірургічному відділенні лікарні м.Шайбс; Марія Бобак – у хірургічному відділенні лікарні м.Мельк; Володимир Саламащак – у хірургічному відділенні лікарні м.Санкт-Пельтен; Марія Глуха – у неврологічному відділення лікарні м.Відень.
 

У Давосі відбулося щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму

23 січня 2013 року у Давосі (Швейцарія) відкрився Всесвітній економічний форум