Студенти БДМУ долучилися до акції «Збережи життя»

Спільно з відділенням трансфузіології ОКУ «Лікарня швидкої допомоги-Університетська лікарня» 30 жовтня 2015р. студенти 4 курсу медичного факультету №1 поповнили банк крові у рамках благодійної акції здачі крові «Збережи життя».

Деякі учасники акції здавали кров не вперше, тому вони додали до своєї персональної історії донорства ще одну благодійну здачу. А ті, хто лише розпочав цю історію, впевнені, що на цьому вона не закінчиться, і саме вони будуть активними учасниками наступних акцій.

Традиційно на волонтерів чекав смачний чай з солодощами, а на згадку всі отримали символічний браслет «Ми з тобою – однієї крові», який завжди нагадуватиме донорам про зроблену ними добру справу.

Спільними зусиллями студенти поповнили резерви крові відділення анестезіології та урологічного відділення ЛШМД. Окрему подяку колективи даних відділень виражають завідувачу відділення трансфузіології Каланчі Анжеліці Володимирівні та організатору акції, студентці медичного факультету №1 Стойці Олександрі.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни.

З метою вшанування пам’яті українців, які загинули під час Першої світової війни, формування у суспільстві шанобливого ставлення до історії Чернівецьке обласне відділення Українського фонду культури, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича провели благодійний науково-мистецький вечір.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.