БДМУ відвідала В.о. міністра охорони здоров’я України

24 березня 2017 року  Чернівецьку область відвідала  В. О. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

У рамках візиту пані Уляна Супрун зустрілася з лікарями загальної практики – сімейної медицини в Конференц-залі БДМУ. Також В.о. Міністра зустрілася зі студентами Буковинського державного медичного університету в палаці "Академічний".
Під час зустрічей Уляна Супрун розповіла про реформи, які ближчим часом очікують на українську медицину.

Галерея зображень:
БДМУ відвідала В.о. міністра охорони здоров’я України

Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія випускникам 2014 року вищих медичних та фармацевтичних закладів

Дорогі випускники медичних та фармацевтичних вишів!

Від щирого серця вітаю Вас із завершенням навчання у медичних та фармацевтичних вишах. Для Вас – це перший крок до права з честю носити білий халат, дарувати милосердя і здоров’я хворим.

Вітання Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія з нагоди Дня знань

Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій

Шановні першокурсники, викладачі та студенти вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України! Щиросердечно вітаю вас Днем Знань. Цей день об’єднує усю нашу країну, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє.

Олександр Квіташвілі відвідав з робочим візитом Чернівці

23 жовтня Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі у рамках всеукраїнського рейду з метою перевірки стану проведення додаткової тритурової імунізації проти поліомієліту відвідав Чернівецьку область.