Фармацевти БДМУ провели інформативну акцію

Студенти фармацевтичного факультету ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели інформативну акцію під гаслом «Не дай СНІДу шанс». Основною метою акції було привернути увагу громадськості до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ / СНІДу. Фармацевти розповсюджували листівки в яких подана інформація про те, як передається ВІЛ і чого боятися не варто, та символи солідарності з ВІЛ-інфікованими червона стрічка.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).