«Подарунок від Святого Миколая»

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

З історії відомо, що Святитель Миколай жив приблизно в III-IV століттях. У народі його прозвали Миколою Угодником. Християни вважають, що в цей день відбуваються чудеса.

Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією в цей день дарувати дітям радість. Напередодні Дня Святого Миколая студенти та куратори факультету, спільно з департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА (директор Оксана Андрієць та начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Марія Поліщук), провели благодійну акцію “Подарунок від Святого Миколая” і відвідали Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Чернівці.

Такі заходи сприяють тому, що не втрачається віра у справжні дива. Нехай добрі традиції хороших вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця.