БДМУ - перший у рейтингу!

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

Моніторинг веб-сайтів здійснювався у рамках проекту “Протидія інституційній корупції в освітній сфері на етапі вступної кампанії до вищих навчальних закладів через формування рейтингу відкритості ВНЗ та проведення дослідження результатів зарахування студентів”.

За цим рейтингом визначались доступність, прозорість, інформативність, оперативність діяльності приймальних та відбіркових комісій ВНЗ, а також вчасність та повнота оприлюднення на офіційних веб-сайтах ВНЗ інформації про умови та процедури конкурсного відбору на етапі подання заяв, проведення вступних випробувань, надання рекомендації та зарахування на місця державного замовлення. Окрім перевірки безпосередньої наявності інформації, експерти також оцінювали зручність користування веб-сайтом для її пошуку.

Серед ВНЗ, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я України, лідером став Буковинський державний медичний університет. За ним друге й третє місце посіли відповідно ДЗ «Дніпропетровська медична академія» та Івано-Франківський національний медичний університет. Крім того, згідно цього рейтингу Буковинський державний медичний університет випередив усі вищі навчальні заклади Чернівецької області.