20 листопада – Міжнародне свято дитячих лікарів

20 листопада – Міжнародне свято дитячих лікарів
Міжнародне свято дитячих лікарів, яке відмічається 20 листопада, належним чином переплітається з Днем дитини. Таку рекомендацію ще в 1954 році дала ООН. І хоча дату Генеральна Асамблея запропонувала вибрати кожній державі самостійно, Україна, як і ще 129 країн, членів ООН, святкують День педіатра саме 20 листопада.
 
 
 
А все тому, що цього дня в 1959 році була прийнята Декларація прав дитини, а ще 30 років після — Конвенція прав дитини. Що може бути важливіше для дитини, ніж її здоров'я? А хто кращий фахівець, якому мами довірять свого крихітку? Звичайно, лікар-педіатр. Ось так йдуть по життю рука в руку, і навіть свято відзначають в один день лікар, що спостерігає за станом здоров'я пацієнта, і сама дитина.
 
Цього дня проводяться семінари, конференції, на яких обговорюються питання розвитку дитини та проблеми педіатрії. І, звичайно, віддаються належні почесті тим, в чиїх руках знаходиться здоров'я маленьких пацієнтів.
 
День педіатра відмітили проведенням круглих столів і на кафедрі педіатрії та медичної генетики. Куратор IV медичного факультету доц. Л.В.Швигар разом із кураторською 28 групою 4 курсу обговорили питання реформи в  педіатрії. Асист. Хлуновська Л.Ю. разом із 9 групою 4-го курсу обговорили питання історії розвитку педіатрії в Україні.
Галерея зображень: 
20 листопада – Міжнародне свято дитячих лікарів
20 листопада – Міжнародне свято дитячих лікарів