Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

У загальнокомандному заліку спортсмени БДМУ здобули срібло. Цей вид є традиційно сильним в університеті й наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань, тому даний результат був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових медичний університет має багато переможців та призерів.

І місце:

Малахова Людмила – медичний факультет № 2, 5 курс.

Флореску Роман – стоматологічний факультет, 2 курс.

ІІ місце:

Вінничук Роман – фармацевтичний факультет, 5 курс.

Черешньовська Оксана – медичний факультет № 1, 2 курс.

Ольшевський Олег – медичний факультет №1, 2 курс.

Шепелюк Наталія – фармацевтичний факультет, 2 курс

Коваль Андрій – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 1 курс

Красюк Тетяна – медичний коледж, “Сестринська справа”, 2 курс)

ІІІ місце:

Другак Петро – медичний факультет №2, 4 курс.

Міхайлін Євген – медичний факультет № 2, 2 курс.

Піскунов Максим – медичний факультет № 1, 2 курс

Нікітюк Аліна – фармацевтичний факультет, 2 курс.

Вінничук Роман – фармацевтичний факультет, 5 курс.

Молодецький Олександр – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 4 курс

Від імені ректорату щиро вітаємо спортсменів БДМУ та їх наставників – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Євгена Вєдєрнікова та викладача Ярослава Куриша.