Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

У загальнокомандному заліку спортсмени БДМУ здобули срібло. Цей вид є традиційно сильним в університеті й наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань, тому даний результат був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових медичний університет має багато переможців та призерів.

І місце:

Малахова Людмила – медичний факультет № 2, 5 курс.

Флореску Роман – стоматологічний факультет, 2 курс.

ІІ місце:

Вінничук Роман – фармацевтичний факультет, 5 курс.

Черешньовська Оксана – медичний факультет № 1, 2 курс.

Ольшевський Олег – медичний факультет №1, 2 курс.

Шепелюк Наталія – фармацевтичний факультет, 2 курс

Коваль Андрій – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 1 курс

Красюк Тетяна – медичний коледж, “Сестринська справа”, 2 курс)

ІІІ місце:

Другак Петро – медичний факультет №2, 4 курс.

Міхайлін Євген – медичний факультет № 2, 2 курс.

Піскунов Максим – медичний факультет № 1, 2 курс

Нікітюк Аліна – фармацевтичний факультет, 2 курс.

Вінничук Роман – фармацевтичний факультет, 5 курс.

Молодецький Олександр – медичний факультет №4, спеціальність “Педіатрія”, 4 курс

Від імені ректорату щиро вітаємо спортсменів БДМУ та їх наставників – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Євгена Вєдєрнікова та викладача Ярослава Куриша.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Збірна БДМУ по волейболу здобула золото на Міжнародному турнірі

Упродовж 14-16 лютого в БДМУ проходили змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.