Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Ректор БДМУ привітав медичних фахівців краю з професійним святом

13 червня з нагоди Дня медичного працівника в палаці «Академічний» пройшли урочистості, в яких взяли участь співробітники та студенти БДМУ.

Привітали працівників охорони здоров’я Буковини представники обласної та міської влади. Від імені Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» медиків області зі святом привітав ректор Тарас Бойчук, який вручив Подяки представникам практичної охорони здоров’я краю.

Під час заходу Почесними грамотами та Подяками відзначено співробітників БДМУ

До музичних привітань доєдналися студенти нашого університету – учасники студій палацу «Академічний», які подарували присутнім чудові мистецькі вітання.