Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Шановні співробітники, студенти та випускники Буковинського державного медичного університету!

Сердечно вітаю Вас з Воскресінням Христовим!

Це свято дарує нам надію, дає силу перемагати незгоди, бо чудо Великого Дня для всіх християн є джерелом світла, мудрості й сили.

Дорогі друзі, нехай Святкові дзвони озвуться у серці вірою й любов’ю та додадуть натхнення для продовження щоденної невтомної праці. Щиро зичу благополуччя, миру, душевного спокою та родинного затишку.

Нехай День Воскресіння Христового стане святом духовного очищення і добра.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Ректор                                                                                                                         Т.М. Бойчук