25 років незалежності України

25 років незалежності України

Шановні колеги та студенти!

Від щирого серця вітаю Вас з національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Вже чверть століття майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї важливої події. За 25 років незалежності були як успіхи, так і невдачі, адже процес державотворення не може бути легким та однозначним. Але не зважаючи на всі труднощі, які доводиться долати на цьому шляху, кожен з нас своєю щоденною і наполегливою працею закладає основи добробуту і процвітання нашої країни.

День Незалежності – це свято пам’яті про наших предків, які творили історію і боролися за державність. Ми пишаємося славетним минулим, культурними і духовними традиціями нашого народу, який століттями йшов тернистим шляхом до своєї незалежності. Нам випала доля стати учасниками побудови нової держави. Це велика честь і велика відповідальність перед пам'яттю про наших пращурів, перед прийдешніми поколіннями та власною совістю.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам й надалі зберегти цілісність та недоторканість Української держави, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Зичу Вам миру, довгих і щасливих років життя, сімейного затишку і віри у прийдешній день!

З повагою,

Ректор                                                                                                             Тарас Бойчук