8 березня – Міжнародний жіночий день

8 березня – Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету, від усього серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, яке символізує розквіт природи, красу і надію. Для чоловіків цей день є чудовою нагодою знову підкреслити своє захоплення Вашою чарівністю, жіночністю, висловити вдячність і повагу за терпіння, мудрість і добро. Ви спонукаєте до шляхетних, благородних вчинків та добрих справ, даєте натхнення для нових життєвих перемог. Щедрість Ваших душ дарує тепло, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру у щасливе майбутнє.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять вагомий внесок у розвиток освіти і науки, допомагають нам, чоловікам, гідно пройти всі випробування, надихають на великі звершення.

Дорогі жінки! Ви працюєте з повною віддачею, досягаючи найвищих результатів. Нині наш університет має вагомі здобутки і результати, і в цьому Ваша величезна заслуга. Ми пишаємося тим, що Ви показуєте високий приклад професійної майстерності, служіння обов'язку та відданості справі. Дякуємо Вам за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємоповаги і гармонії.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, здійснення заповітних мрій. Нехай Вам таланить у всьому, а вдома завжди панують мир і злагода.

З повагою,

Ректор                                                                                                                       Тарас Бойчук