Шановні викладачі, працівники та студенти університету!

Щиро вітаю Вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Завдячуючи Вашій наполегливій, злагодженій праці та високому професіоналізму 2014 рік для всіх нас був успішним. У ювілейний для Буковинського державного медичного університету рік ми зробили впевнені кроки в освіті та підготовці фахівців вищого ґатунку, примножили численні наукові, мистецькі та спортивні здобутки.

Ми зустрічаємо Новий рік з вагомими досягненнями. Нині в університеті навчаються понад 5000 студентів, з яких майже 1000 іноземних громадян. Десять студентів університету стали призерами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, що дозволило БДМУ зайняти почесне 2 місце серед ВНМЗ України.

Буковинський державний медичний університет відзначений цілою низкою нагород: на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» навчальний заклад нагороджений дипломом за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти та сертифікатом якості наукових публікацій. На міжнародній виставці «Освіта і кар'єра - 2014» БДМУ нагороджений Гран-прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування». Університет вступив у консорціум MEDEA та виграв грант у рамках проекту академічної мобільності «ERASMUS MUNDUS».

За результатами рейтингу інтернет-продуктивності «Webometrics Ranking of World's Universities» та рейтингу інформативності веб-сайтів БДМУ посідає 1 місце серед медичних ВНЗ України, а за результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України у 2014 році університет увійшов до трійки найкращих вищих медичних навчальних закладів України та до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України.

Цього року за підтримки Чернівецької ОДА рішенням Чернівецької обласної ради створено Університетську лікарню, що дає можливість розширити спектр та рівень надання високоспеціалізованої та спеціалізованої лікувально-консультативної допомоги, медичної допомоги при невідкладних станах та екстрених ситуаціях, забезпечення на цій основі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації медичних працівників за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробки, апробації та впровадження нових медичних технологій.

Колектив та студентство університету – небайдужі люди, які неодноразово долучалися до організації та проведення благодійних акцій для військових, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів, пацієнтів різних відділень лікувальних закладів.

Я щиро вдячний Вам за величезну працю заради процвітання нашого університету і впевнений, що у новому році нас чекають нові успіхи і перемоги.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, любові, добробуту і затишку в родині, миру, злагоди та віри у щасливе майбутнє нашої держави!

Хай збудуться Ваші добрі мрії та здійсняться всі мудрі задуми! Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою,

Ректор                                                                      Тарас Бойчук