День працівників освіти

День працівників освіти

Шановні професори, доценти і викладачі університету!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників освіти. Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої вміння, знання й досвід віддають вихованню в молоді потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної держави.

«Їм вручено чудову посаду, вище за яку нічого не може бути під цим сонцем. Вічним законом нехай буде: вчити і вчитися всьому через приклади, повчання і застосування на ділі» – говорив про освітян чеський мислитель Ян Амос Коменський.

Буковинський державний медичний університет завжди пишався своїми педагогами. У навчальному закладі працюють і працювали видатні науковці, лікарі, які завдяки своїм високим професійним компетентностям виховують гідну зміну – нове покоління медиків.

Завдяки наполегливій роботі професорсько-викладацького складу наш навчальний заклад завжди займає найвищі сходинки в освітянських рейтингах. Зазначимо, за результатами «Консолідованого рейтингу» ВНЗ України у 2017 році БДМУ потрапив до п’ятірки найкращих вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.

Студенти та інтерни університету – одні з найкращих за результатами іспитів «Крок» у 2017 році. 12 студентів університету стали цьогоріч переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Зауважимо, що у 2016-2017 навчальному році в БДМУ вперше розпочато підготовку магістрів за стандартами вищої освіти нового покоління, які базуються на компетентнісному підході.

Упевнений, шановні наші викладачі, що Ваша висока фаховість, багатий професійний досвід та вірне служіння своєму покликанню стануть запорукою утвердження вищої медичної освіти на рівні кращих світових зразків, а наші вихованці радуватимуть нас новими успіхами і досягненнями.

У переддень професійного свята, дорогі викладачі, щиро бажаю миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків.

З повагою,

Ректор                                                                                                             Тарас Бойчук