З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету!

Від усієї душі вітаю Вас з прийдешнім Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Ці добрі та світлі свята втілюють наші мрії та надії, дарують тепло родинного вогнища, радість зустрічі з рідними та близькими, їхню любов і турботу.

Підводячи підсумки року, що минає, щиро дякую співробітникам, викладачам, студентам нашого навчального закладу за копітку роботу задля розвитку і розквіту БДМУ. Переконаний, що наступний рік підхопить естафету натхненної роботи та примноження добрих справ, порадує новими перемогами та здобутками.

Щиросердно бажаю, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік прийдешній – багатим на успіхи. Міцного Вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та добра у душах і серцях. Миру і Божої благодаті в кожен наш дім.

Веселих Новорічно-Різдвяних свят та гарного настрою!

З повагою

Ректор                                                                                                                     Т.М. Бойчук