Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2014 року,вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2014 року,вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю Вас зі святом!

У 2014 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримає 751 майбутній висококваліфікований лікар, провізор, медична сестра, фармацевт.

Дорогі випускники! Непомітно промайнули студентські роки і сьогодні ви – молоді фахівці – надія і майбутнє охорони здоров’я України. Шлях до диплому був нелегким, але упевнений, що за роки навчання ви лише зміцнилися в усвідомленні свого покликання та правильності вибору професії медика. Сьогодні ви розпочинаєте новий етап свого життя, та попри це продовжуйте вчитися та набувати нових знань, звертайтеся до професійної літератури, не нехтуйте допомогою та порадами колег.

Виходячи зі стін рідної Альма-матер, завжди пам'ятайте своїх викладачів, які навчили вас усього, що знають і вміють самі, котрі разом зі знаннями віддали вам і часточку своєї душі.

Шановні викладачі, прийміть слова найщирішої вдячності за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і любов до ваших вихованців – нині випускників, що невдовзі поповнять медичну спільноту України. Саме завдяки Вашій турботі і професіоналізму формується наступне покоління висококваліфікованих фахівців медичної галузі.

У цей святковий день зичу всім випускникам міцного здоров’я, наснаги й енергійності у втіленні в життя всіх ваших задумів і планів. Нехай святковий настрій цього дня збережеться у ваших душах на всі роки професійної діяльності.

З повагою,

Ректор                                                                                          Т.М. Бойчук