З Днем знань!

З Днем знань!

Дорогі студенти, викладачі та співробітники Буковинського державного медичного університету! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас із Днем знань – святом людської мудрості, інтелектуальних здібностей, наукових цінностей і нових відкриттів.

У цей нелегкий для нашої країни час кожен з нас повинен внести свою посильну лепту у благородну справу творення мирного і світлого майбутнього. Всі ми маємо не тільки демонструвати підтримку один одному, бути згуртованими, але й усвідомлювати велику відповідальність, що покладається на нас як медиків. Тому, шановні студенти, Вашим головним обов’язком є сумлінне навчання.

Перше вересня – особливий день. Для одних він відкриває дивовижний світ опанування нового і невідомого, веде до дорослішання. Для інших – стає стартом до вершин професійної майстерності. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – черговим чи останнім. Але однаково для всіх цей день –  хвилюючий і неповторний.

Впевнений, що новий навчальний рік, як і попередній, буде плідним для нас. Вступна кампанія пройшла успішно. Сьогодні Буковинський державний медичний університет відкриває свої двері перед більше ніж тисячею першокурсників. Їм випала почесна нагода стати першими студентами ювілейного року. Адже у жовтні наш університет відзначатиме своє 70-річчя.

Шановні студенти, Ви обрали важливу й шановану професію. Я глибоко переконаний, що Ви підете обраним шляхом упевнено і твердо. У цьому Вам допомагатимуть висококваліфіковані викладачі, поважні науковці, кращі лікарі, знані не лише в Україні, але й у цілому світі.

У цей святковий день дозвольте виказати слова щирої вдячності всім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі, всьому професорсько-викладацькому складу університету за сумлінну працю та виконання такої відповідальної місії, як виховання молодого покоління.

Вітаю й батьків наших першокурсників, які доклали всіх зусиль, щоб здійснити мрії своїх дітей – здобути престижну, поважну професію. Зичу їм здоров'я та благополуччя,терпіння та порозуміння зі своїми нащадками.

Тож щиро вітаю всіх з початком нового навчального року та бажаю міцного здоров'я, значних досягнень у праці й навчанні, впевненості у власних силах. Нехай цей ювілейний рік стане для кожного з нас та для Буковинського державного медичного університету роком нових перемог та звершень.

З повагою, ректор                                                                         Т.М. Бойчук