з Новим роком та Різдвом Христовим!

з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету!

Щиросердно здоровлю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята – особливі, вони знаменують початок нових надій та сподівань, дарують тепло родинного вогнища, радість зустрічі з рідними та близькими, їхню любов і турботу.

За доброю традицією в передноворічний час оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє. Пройдешній рік – був не простим, перед нами всіма було багато викликів та несподіванок. І, підбиваючи підсумки минулого року, щиро дякую співробітникам, викладачам, студентам нашого навчального закладу за професійність, високу працездатність, наполегливість та креативність. Завдяки вам, шановні друзі, ми успішно провели рік, маємо багато досягнень та здобутків. БДМУ впевнено залишається серед лідерів вищої медичної освіти відповідно до рейтингів оцінювання діяльності закладів вищої освіти. Буковинський державний медичний університет – переможець конкурсу на реалізацію проєкту Програми ЄС Erasmus+. Студенти нашого навчального закладу – поміж кращих за результатами складання тестових компонентів Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

В БДМУ успішно проведені випускні іспити (вперше в історії університету – онлайн). Також онлайн ми провели урочистості з нагоди Випуску фахівців й Посвяти у студенти першокурсників. На високому організаційному рівні проведено найбільший студентський конгрес Східної Європи – Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІМСО та Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Мотивація в системі академічної доброчесності». Ми маємо багато перемог на спортивних та мистецьких конкурсах і фестивалях. Переконаний, що 2021 рік підхопить естафету натхненної роботи та стане черговим кроком на шляху до подальшого розквіту нашого університету.

З щирого серця бажаю, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік прийдешній – багатим на успіхи. Міцного Вам здоров’я, достатку, сімейного добробуту, тепла та добра. Миру і Божої благодаті в кожен наш дім. Веселих Новорічних та Різдвяних свят й гарного настрою!

Щиро

В.о. ректора                                                       Тарас БОЙЧУК