Привітання зі світлим святом Пасхи!

Шановні колеги та студенти!

Сердечно вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!
Це свято завжди приходить до нас з пробудженням природи, у весняну пору року, символізуючи торжество життя, любов і всепрощення. Великдень приносить радість та очищення нашим душам, спонукає кожного замислитися над вічними людськими цінностями, дає нагоду духовно зміцнитися і наповнити свої серця добром. У цей святковий і радісний день від усієї душі вітаю професорсько-викладацький склад університету, співробітників та шановних колег з коледжів БДМУ. Нехай Великодні дзвони озвуться у серці надією і любов'ю та додадуть натхнення і сил для продовження Вашої благородної і невтомної праці. Великій студентській родині зичу наполегливості та успіхів в опануванні обраної професії. Бажаю, щоб цей день згуртував усіх нас навколо вічних цінностей: доброти, терпимості та милосердя. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на нові та праведні справи!

Христос Воскрес! Воістину воскрес !

Ректор                             Тарас Бойчук