Шановні випускники 2015 року!

Шановні випускники 2015 року!

Щиро вітаю Вас з успішним завершенням навчання та урочистим випуском! Випускний – це той день, якого Ви з нетерпінням чекали й заради якого старанно і наполегливо вчилися. Шість років тому Ви стали на шлях служіння людям, обравши найгуманнішу професію медика. Впродовж навчання в університеті Ви добре опанували теоретичні знання та практичні навички, і тепер готові застосовувати їх на благо людей України.

За свою славну 70-річну історію Буковинський державний медичний університет випустив понад 26 тисяч студентів. Цього року ми відзначаємо 69-й випуск лікарів, 10-ий випуск клінічних провізорів, 5-ий випуск провізорів, 5-ий випуск лікарів-стоматологів, 11-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 7-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 5-ий випуск магістрів-медичних сестер, 18-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 13-ий випуск фармацевтів і 11-ий випуск медичних сестер. 790 студентів отримають почесне звання «Випускник БДМУ».

Перед Вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, а диплом випускника Буковинського державного медичного університету буде для Вас надійним провідником на професійному шляху. Залишаючи стіни рідного університету, пам’ятайте своїх викладачів і друзів, щасливі роки Вашого навчання.

Нехай цей день запам’ятається Вам теплом почуттів, щирих емоцій, спілкування, добрих слів, настанов і порад, звернених до Вас сьогодні. Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба, наснаги й достатку. Хай щедрою на вагомі здобутки та радість буде Ваша доля. Будьте впевненими у собі та власних силах, наполегливо йдіть до свої мети!

Щасливої дороги, випускники! Пам’ятайте, що Буковинський державний медичний університет завжди гостинно чекає на Вас.

Слава Університету! Слава професорам! Слава випускникам!

З повагою,

Ректор                                                                Тарас Бойчук