Із Днем фармацевтичного працівника України

Із Днем фармацевтичного працівника України

Шановні викладачі та студенти фармацевтичного факультету БДМУ, працівники фармацевтичної галузі!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем фармацевтичного працівника України!  В календарі чимало визначних дат, але професійне свято є особливим, адже вшановує людей, які своєю натхненною працею, виконанням фахового обов’язку, постійним прагненням до професійного розвитку роблять життя інших людей кращим.

Фармацевтична галузь в нашій державі неухильно розвивається. Підвищується рівень підготовки фахівців, розширюється асортимент ліків та поліпшується якість обслуговування в аптеках.

Приємно відзначити, що свій вагомий внесок у цей розвиток вносить фармацевтичний факультет БДМУ, який готує висококваліфікованих спеціалістів для наукової та практичної фармації вже 15 років!

 

За роки існування факультету істотно зріс контингент здобувачів освіти, який наразі складає понад 900 студентів денної та заочної форми навчання. Якщо в далекому 2006 році стіни університету покинуло 37 випускників-клінічних провізорів, то у 2019 році дипломи отримали 115 спеціалістів!

В університеті створена належна матеріально-технічна база для успішного навчання студентів та оволодіння практичними навичками, які  в майбутньому дозволять випускникам стати конкурентоспроможними спеціалістами; успішно функціонують навчально-виробнича аптека, науково-дослідні ділянки з вирощування лікарських рослин. У 2019 році вперше ліцензовано підготовку іноземних студентів зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» за другим магістерським рівнем вищої освіти. Штат науково-педагогічних працівників факультету щороку поповнюється науковцями у фармацевтичній галузі, а студенти радують своїми здобутками на міжнародних та всеукраїнських форумах, предметних  олімпіадах, здобувають призові місця на спортивних та творчих змаганнях.

Тож у сьогоднішній святковий день бажаю усім, хто працює у фармацевтичній галузі, працівникам аптечної мережі, науковцям, викладачам та студентам міцного здоров’я, миру, професійних успіхів та благополуччя. Щастя та добра Вам і Вашим родинам!

З повагою

Ректор                                                                                                                                     Т.М.Бойчук