Оксана Андрієць взяла участь у стратегічній сесії керівників закладів вищої освіти України

Оксана Андрієць взяла участь у стратегічній сесії керівників закладів вищої осві

За ініціативи Міністерства освіти і науки України в Чернівцях пройшла дводенна стратегічна сесія керівників закладів вищої освіти. Захід відбувався під головуванням Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.До участі у стратегічній сесії долучилися народні депутати України, представники Національної академії педагогічних наук України, керівники закладів вищої освіти та міжнародні партнери.

 

«Ми повинні опрацювати усі складові, адже освіта – це єдина система, яка може бути ідеальною лише завдяки комплексному підходу. Ідеологія підготовки вчителя, наставника (тьютора) повинна відповідати розвитку сучасного світу, а також мати необхідні інструменти для перспективи на 20 років. Попри воєнний стан в Україні, ми продовжуємо працювати над формуванням освіченого майбутнього. Еліту має формувати еліта!» – зазначив Сергій Шкарлет.


За результатами стратегічної сесії сформульовано завдання та шляхи їхнього виконання у співпраці з Національною академією педагогічних наук, Національним агентством кваліфікацій, закладами вищої освіти, іншими стейкхолдерами