Шановні працівники бібілотеки

Шановні працівники бібілотеки

Шановні працівники бібілотеки!

Бібліотека завжди залишається осередком знань і досвіду; кровоносною системою освіти, науки й культури; скарбницею життєвої мудрості та центром духовності.

День за днем Ви продовжуєте поповнювати інформаційні ресурси університету, забезпечуючи якісний освітній процес та наукову діяльність.

Щорічно, разом з освоєнням сучасних інформаційних технологій і впровадженням в бібліотечні процеси нових напрямків автоматизації, Ви розширюєте спектр інформаційно-освітніх та культурно-просвітницьких заходів для студентів. Що є надзвичайно важливим для формування їх особистості, інтелектуального потенціалу, професійного вдосконалення і підвищення культурного рівня.

Ви допомагаєте професорсько-викладацькому складу бути обізнаними в актуальних питаннях, які стосуються роботи з бібліотечними й іншими інформаційними ресурсами.

Ви сміливо подаєте ідеї щодо нових, сучасних напрямків бібліотечної роботи, яких в Україні ще не було. Ви впевнено розпочинаєте проекти, які не реалізовувалися жодною іншою українською бібліотекою. Ви підтримуєте імідж університету на високому рівні у своєму напрямку діяльності.     

Тож, шановні бібліотекарі, від імені ректорату вітаю Вас з професійним святом ― Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаю Вам і надалі залишатися надійним джерелом інформації і теплим вогнищем культури.

Прийміть слова щирої вдячності і поваги за Вашу роботу, постійний творчий пошук і вірність покликанню.

Успіхів Вам у благородній справі інформування та просвіти нинішнього покоління, здоров'я і благополуччя. Хай не вичерпується потік допитливих читачів. Нехай Ваша праця — праця хранителів людської мудрості завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою,

Ректор                                                                                             Т.М.Бойчук