Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Сердечно вітаю Вас із початком навчального року та з Днем знань!
 
Особливі слова вітань для першокурсників: сьогодні перед Вами відкриваються двері престижного вищого медичного навчального закладу, відкривається шлях до медичних знань, творчих перемог та наукових звершень. Від сьогодні Ви – студенти Буковинського державного медичного університету.
 
Вступну кампанію проведено успішно: в повному обсязі виконано план державного замовлення, у тому числі цільовий набір сільської молоді. Порівняно з минулим роком, кількість бажаючих навчатися у Буковинському державному медичному університеті збільшилася. Серед зарахованих на навчання більше половини вступників закінчили загальноосвітні навчальні заклади із золотою чи срібною медаллю, а медичні училища та коледжі – із дипломом з відзнакою. До навчання в Буковинському державному медичному університеті приступають більше однієї тисячі першокурсників.
 
Шановні студенти, здобувати фахові знання та практичні вміння Вам допомагатимуть висококваліфіковані викладачі університету, висловлюю їм найщирішу подяку за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний досвід лікування людей молодому поколінню.
 
Переконаний, що спільними зусиллями професорсько-викладацького складу університету ми і надалі будемо проводити якісну підготовку медичних кадрів України.
 
Шановні викладачі, дорогі студенти прийміть щиросердні вітання та побажання професійного росту, значних досягнень і здобутків. Нехай новий 2012-2013 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Буковинського державного медичного університету.
 
З повагою,
Ректор                                                                                    Т.М. Бойчук