Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року

У Буковинському державному медичному університеті 11 вересня 2015 року відбулася зустріч випускників 1970 року.

Ювілейна зустріч, присвячена 45-ій річниці закінчення Чернівецького державного медичного інституту (ЧДМІ), зібрала 36 лікарів з різних регіонів України.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Вона поздоровила їх з почесною датою, 45-річчям, та розповіла про здобутки університету і перспективні напрямки подальшого розвитку.

У своїх виступах ювіляри з теплотою Alma Mater згадували роки навчання у ЧДМІ, як штурмували анатомію, хімію (пошук катіонів та аніонів у таємничих розчинах), чергу за підручниками у читальній залі бібліотеки, трудову вахту у складі будівельних загонів у Казахстані.

Із вдячністю згадували своїх вчителів, серед них – фундаторів наукових медичних шкіл на Буковині – професорів Туркевича М.Г., Малишевську В.А., Шевчука І.А.,  Кіршенблата Я.Д., Самсон О.І., Каца С.А., Хенкина В.Л., Радзіховського Б.Л., Савенко С.Н. та ін.

Варто відмітити, що в той час у ЧДМІ навчався один із творців української естрадної музики, видатний український композитор і поет, Герой України Володимир Івасюк, а на Театральній площі вперше відбувся концерт «Червоної рути».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять своїх колег, яких немає в живих.

Вітання від імені студентів БДМУ озвучив Антон Іваницький, студент 2-го курсу БДМУ, постійний ведучий концертів. На завершення зустрічі артисти Палацу «Академічний» подарували гостям свята музичні номери.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ: 

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

 

 Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.