Зустріч випускників ЧМІ 1981 року

Зустріч випускників ЧМІ 1981 року

30 вересня 2016 року в ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася зустріч випускників 1981 року.

 

Привітав присутніх з 35-річчям випуску професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який також зробив короткий екскурс в історію навчального закладу та розповів про нові досягнення вишу.

Випускники 1981 року переглянули свій фотоальбом, світлини зі студентського життя, згадали своїх наставників. З вітальними словами до однокурсників звернулися Володимир Табенський, староста педіатричного факультету та Афанасій Вержак.

Цьогоріч на зустріч приїхали випускники 1981 року – представники майже усіх областей України, а також близького та далекого зарубіжжя. Приємно відзначити, що випускник Володимир Булат, який зараз живе у Торонто (Канада) знайшов час та приїхав побачити своїх колег. На зустрічі були присутні випускники з Сум, Вінниці Хмельницького, Івано-Франківська, Києва, Черкас, Чернігова, Тернополя тощо.

Випускники висловили слова вдячності ректорату за можливість зустрічатися у стінах рідної Альма-матер, а також однокурснику Петру Іваськову, який організував свято. Всі бажаючі випускники мали можливість вступити до Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація випускників БДМУ».

Мистецькими номерами порадували ювілярів студенти-медики – вихованці студій палацу «Академічний». Вдало доповнювала мистецькі вітання ведуча свята – Юлія Паранюк, студентка медичного факультету №2.