Зустріч випускників ЧМІ 1981 року

30 вересня 2016 року в ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася зустріч випускників 1981 року.

Привітав присутніх з 35-річчям випуску професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який також зробив короткий екскурс в історію навчального закладу та розповів про нові досягнення вишу.

Випускники 1981 року переглянули свій фотоальбом, світлини зі студентського життя, згадали своїх наставників. З вітальними словами до однокурсників звернулися Володимир Табенський, староста педіатричного факультету та Афанасій Вержак.

Цьогоріч на зустріч приїхали випускники 1981 року – представники майже усіх областей України, а також близького та далекого зарубіжжя. Приємно відзначити, що випускник Володимир Булат, який зараз живе у Торонто (Канада) знайшов час та приїхав побачити своїх колег. На зустрічі були присутні випускники з Сум, Вінниці Хмельницького, Івано-Франківська, Києва, Черкас, Чернігова, Тернополя тощо.

Випускники висловили слова вдячності ректорату за можливість зустрічатися у стінах рідної Альма-матер, а також однокурснику Петру Іваськову, який організував свято. Всі бажаючі випускники мали можливість вступити до Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація випускників БДМУ».

Мистецькими номерами порадували ювілярів студенти-медики – вихованці студій палацу «Академічний». Вдало доповнювала мистецькі вітання ведуча свята – Юлія Паранюк, студентка медичного факультету №2.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.