Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випускники 1968 року знову зустрілися у стінах БДМУ

Щороку на початку осені у Буковинському державному медичному університеті відбуваються зустрічі випускників.

Цьогоріч 7 вересня традиційні заходи розпочали ювіляри-випускники 1968 року, які відсвяткували 50-річчя отримання дипломів лікарів Чернівецького державного медичного інституту.

Від імені ректорату випускників привітала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, яка розповіла про історію та досягнення університету. Випускники щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання і студентські роки у стінах ЧДМІ (тепер БДМУ).

Теперішні студенти університету привітали мистецькими номерами випускників, які колись так само старанно і наполегливо навчалися і опановували благородну професію медика.

Від імені ректорату сердечно вітаємо випускників 1968 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер. Особливу подякую висловлюємо організаторам зустрічі Режко Василю Танасійовичу та Режко (Рибас) Тетяні Хананівні.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Зустріч випускників БДМУ 1967 року

8 вересня у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" зустрілися випускники Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1967 року, які цьогоріч святкують 50 років з дня випуску.