Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Випускники 1968 року знову зустрілися у стінах БДМУ

Щороку на початку осені у Буковинському державному медичному університеті відбуваються зустрічі випускників.

Цьогоріч 7 вересня традиційні заходи розпочали ювіляри-випускники 1968 року, які відсвяткували 50-річчя отримання дипломів лікарів Чернівецького державного медичного інституту.

Від імені ректорату випускників привітала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, яка розповіла про історію та досягнення університету. Випускники щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання і студентські роки у стінах ЧДМІ (тепер БДМУ).

Теперішні студенти університету привітали мистецькими номерами випускників, які колись так само старанно і наполегливо навчалися і опановували благородну професію медика.

Від імені ректорату сердечно вітаємо випускників 1968 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер. Особливу подякую висловлюємо організаторам зустрічі Режко Василю Танасійовичу та Режко (Рибас) Тетяні Хананівні.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зустріч випускників БДМУ 1966 року

9 вересня 2016 року в Буковинському державному медичному університеті уже традиційно розпочалися зустрічі випускників. Зустріч розпочала ювіляри – випускники 1966 року, які цього річ святкують 50 років з дня випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1967 року

8 вересня у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" зустрілися випускники Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1967 року, які цьогоріч святкують 50 років з дня випуску.