Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Випуск 2010 року. Медичний факультет №1, №2.

  1. Абрамович Олексій Данилович
  2. Адамчук (Кухарук) Ірина Миколаївна
  3. Александрюк Людмила Вікторівна
  4. Андрущак (Славінська) Людмила Анатоліївна
  5. Андрюк Руслан Васильович
  6. Антоняк Марія Дмитрівна
  7. Арсеній Анна Василівна
  8. Байдюк (Товбійчук) Яна Василівна
  9. Банчук (Мартинюк) Оксана Іванівна
  10. Бардієр (Старостіна) Віоріка Валеріївна
  11. Бартош Єлизавета Ярославівна
  12. Бас Надія Орестівна
  13. Бевз Альбіна Василівна
  14. Безверха Наталія Федорівна
  15. Биндю Артур Васильович
  16. Біла Вікторія Валентинівна
  17. Білозер Марія Олександрівна
  18. Білоокий Олександр В’ячеславович
  19. Білянська (Романчук) Тетяна Анатоліївна
  20. Бічер Анатолій Григорович
  21. Бобирь Іван Сергійович
  22. Боднар Ілля Олександрович
  23. Бойко Андрій Володимирович
  24. Бойцова Тетяна Ярославівна
  25. Боровський Андрій Інокентійович
  26. Борчук Андрій Васильович
  27. Боштан Аліна Василівна
  28. Бружа Людмила Омелянівна
  29. Бурденюк Людмила Миколаївна
  30. Вакула Оксана Василівна
  31. Варвус Едуард Вікторович
  32. Василенко Анатолій Олександрович
  33. Василенко Олена Сергіївна
  34. Васянович Анна Олексіївна
  35. Велигорська Надія Петрівна
  36. Вертинська (Фількіна) Наталія Олександрівна
  37. Веселовська Надія Петрівна
  38. Вигнан Ольга Анатоліївна
  39. Винту Юліана Чезарівна
  40. Власова Катерина Іванівна
  41. Вовк Ігор Іванович
  42. Волкова (Коновалова) Ольга Миколаївна
  43. Волошинович Наталія Сергіївна
  44. Волошинський Дмитро Ігорович
  45. Ворновицька Яна Сергіївна
  46. Гаврек Юлія Миколаївна
  47. Гавришко Оксана Василівна
  48. Галяновська Юлія Василівна
  49. Герасименко (Петрина) Оксана Миколаївна
  50. Герасимчук Григорій Борисович
  51. Герман (Касіяник) Ольга Петрівна
  52. Гершенгорен Артем Геннадійович
  53. Гилюк (Калинчук) Анна Михайлівна
  54. Глігор Сергій Федорович
  55. Глуха Віта Олександрівна
  56. Гнатюк Катерина Ігорівна
  57. Гнатюк Оксана Михайлівна
  58. Головатюк Сергій Вікторович
  59. Головатюк (Деберчук) Орися Олександрівна
  60. Гонтюк Роза Яківна
  61. Горін Оксана Євстахіївна
  62. Горобець Альбіна Михайлівна
  63. Грегул Іван Іванович
  64. Гродецька (Попович) Наталія Ярославівна
  65. Грубий Артем Миколайович
  66. Гудзік Тая Владиславівна
  67. Гудима Вадим Анатолійович
  68. Гудима (Грушковська) Юлія Олегівна
  69. Гузак Михайло Дмитрович
  70. Гулевич Віталій Миколайович
  71. Гураш Михайло Васильович
  72. Гшита (Безкоровайна) Юлія Іванівна
  73. Дамянов Ігор Леонідович
  74. Дан Вікторія Михайлівна
  75. Данилюк Марина Григорівна
  76. Данилюк Юрій Михайлович
  77. Двірничук Уляна Миколаївна
  78. Дейбук Надія Володимирівна
  79. Денека Юлія Євгенівна
  80. Дергач (Албота) Людмила Омелянівна
  81. Дживалова (Литвинчук) Надія Євгенівна
  82. Джівалова (Тамара Анатоліївна)
  83. Дикун Мар’яна Степанівна
  84. Добинда (Рогожинська) Ірина Доманівна
  85. Довганик (Якимик) Юлія Василівна
  86. Довганюк Андрій Володимирович
  87. Доголіч Олександра Ігорівна
  88. Докієн Борис Вікторович
  89. Доник (Біла) Олена Валеріївна
  90. Драчук Тетяна Іванівна
  91. Дудіна Марія Петрівна
  92. Дудчак Тетяна Юріївна
  93. Думен Микола Миколайович
  94. Думитрашкевич Анна Георгіївна
  95. Дутчак Юрій Іванович
  96. Дяденко Мирослава Віталіївна
  97. Дяків Людмила Степанівна
  98. Євич (Корнійчук) Інна Миколаївна
  99. Жданюк Юлія Григорівна
  100. Женіч Віталій Олегович
  101. Журату (Мардарій) Оксана Валентинівна
  102. Журенко Григорій Васильович
  103. Завадський Сергій Олександрович
  104. Заремська (Пономарьова) Анастасія Євстахіївна
  105. Іванцюра Лідія Петрівна
  106. Івасишин Іван Васильович
  107. Іліка Віталій Валер’янович
  108. Іонашку Василь Дмитрович
  109. Казмірчук Ірина Олександрівна
  110. Кардащук Неллі Ігорівна
  111. Кирилюк Олександр Петрович
  112. Кирилюк (Шинкарюк) Альона Олександрівна
  113. Киричик Андрій Олександрович
  114. Клим Ірина Дмитрівна
  115. Коваль Олександр Анатолійович
  116. Ковальчук (Бартуів) Ірина Михайлівна
  117. Ковнацька Ірина Русланівна
  118. Комісарова Катерина Геннадіївна
  119. Кондратюк Оксана В’ячеславівна
  120. Кондря Денис Олександрович
  121. Коновалюк Ігор Григорович
  122. Коренблюм Семен Менделевич
  123. Коробка Аліна Анатоліївна
  124. Королюк Галина Михайлівна
  125. Костинян (Дворник) Мірела Юріївна
  126. Костюк Тетяна Анатоліївна
  127. Костюкевич Ольга Клавдіївна
  128. Коцулим Тетяна вікторівна
  129. Крайс Ольга Володимирівна
  130. Кричковський Іван Степанович
  131. Крупа Олександр Ярославович
  132. Круховський Іван Мирославович
  133. Кульчак (Сторчак) Оксана Іванівна
  134. Курявенко Ольга Володимирівна
  135. Куцик (Кушнір) Ірина Ярославівна
  136. Кучерук Валентина Миколаївна
  137. Кучурян Іван Іванович
  138. Лазарук Олександр Володимирович
  139. Леваднюк Сергій Вікторович
  140. Лемішко Оксана Василівна
  141. Лесюк Наталія Петрівна
  142. Липчук Наталія Миколаївна
  143. Лис Олег Віталійович
  144. Лопушняк Ірина Іванівна
  145. Лукіян Андрій Іванович
  146. Лупуляк (Цибуляк) Алла Олександрівна
  147. Маланчук Марта Славівна
  148. Мальцев Олександр Васильович
  149. Мандрик Андрій Вікторович
  150. Маник Олександр Васильович
  151. Мануляк Людмила Ярославівна
  152. Мартищук Дмитро Васильович
  153. Масловська (Альошина) Аліна Олександрівна
  154. Масний Олег Іванович
  155. Матіяш (Савчук) Ольга Володимирівна
  156. Медведєва Марія Борисівна
  157. Мельник (Голинська) Марія Юріївна
  158. Миколін Світлана Василівна
  159. Миринюк (Ковалюк) Тетяна Василівна
  160. Михайлюк Климентій Миколайович
  161. Михальчук (Власик) Альона Леонідівна
  162. Місюра (Командіс) Тетяна Федорівна
  163. Мойсюк Сергій Володимирович
  164. Морар (Піцула) Наталія Миколаївна
  165. Мороз Мирослава Михайлівна
  166. Москалу Георгій Васильович
  167. Мунтян (Василиш) Діана Дмитрівна
  168. Набережна Марія Іванівна
  169. Нагірний Михайло Михайлович
  170. Настич Інна Леонідівна
  171. Небеснюк Роман Ярославович
  172. Нечитайло Олена Юріївна
  173. Никифорак Володимир Васильович
  174. Огонюк Сергій Вікторович
  175. Олійник Тетяна Олександрівна
  176. Оліферук Тетяна Анатоліївна
  177. Онищук Людмила Олександрівна
  178. Опара (Швець) Надія Юріївна
  179. Осадца Катерина Іванівна
  180. Осадчук Юрій Васильович
  181. Осьмака Сергій Миколайович
  182. Павлов Вадим Валерійович
  183. Павлюк Наталія Миколаївна
  184. Палійчук Роксолана Василівна
  185. Парфенюк Юрій Ористович
  186. Пацалюк Ольга Валеріївна
  187. Пентескул Олена Іванівна
  188. Первушина Крістіна Миколаївна
  189. Пересунько Катерина Олександрівна
  190. Петльович Роман Степанович
  191. Печерських Володимир Володимирович
  192. Піжевський Андрій Михайлович
  193. Платаш Тетяна Вікторівна
  194. Понзюк (Гуцал) Інна Олександрівна
  195. Попіль Мар’яна Андріївна
  196. Попко Олександр Артурович
  197. Попова (Паскар) Марта Леонідівна
  198. Поповецький Вадим Іванович
  199. Порохнява (Чернецька) Яніна Леонідівна
  200. Постевка Михайло Георгійович
  201. Прайс Інна Степанівна
  202. Пранничук Мар’яна Михайлівна
  203. Придій Наталія Георгіївна
  204. Притула (Гонта) Алла Анатоліївна
  205. Рибак Радослава Фатієвна
  206. Рибарук Юрій Дмитрович
  207. Романовський Микола Ярославович
  208. Романюк Роман Петрович
  209. Ротар Яна Федорівна
  210. Руда-Трипольська (Парвасюк) Олександра Василівна
  211. Руснак Анатолій Геннадійович
  212. Руснак Світлана Миколаївна
  213. Савін Вадим Валерійович
  214. Савчук (Філіпчук) Ірина Іванівна
  215. Самборська Ірина Богданівна
  216. Сапоговська-Бенца Катерина Сергіївна
  217. Сачевчич Катерина Анатоліївна
  218. Семенко Аліна Іванівна
  219. Семотюк Анна Петрівна
  220. Семотюк Ольга Юріївна
  221. Семотюк (Никифорук) Катерина Степанівна
  222. Семчишин Микола Іванович
  223. Сенишин Мар’яна Омелянівна
  224. Сигидін Лідія Теофілівна
  225. Ситницька (Іонашку) Тетяна Дмитрівна
  226. Скиданов Павло Олександрович
  227. Скородійчук Василь Миколайович
  228. Сливка Ірина Вікторівна
  229. Слободян Ангеліна Іванівна
  230. Собко Лариса Василівна
  231. Струєва Іванна Вячеславівна
  232. Тарабріна Марина Сергіївна
  233. Тацюк Віталій Миколайович
  234. Тимофійчук Тетяна Мирославівна
  235. Титинюк Іванна Танасіївна
  236. Ткач Яна Василівна
  237. Ткаченко (Григор’єва) Оксана Вікторівна
  238. Тодиренчук Людмила Георгіївна
  239. Тодорович Дар’я Іванівна
  240. Токарчук Ярослав Михайлович
  241. Фелонюк Тетяна Василівна
  242. Ференець Наталія Павлівна
  243. Фесик (Скорейко) Тетяна Василівна
  244. Филипюк Дмитро Олександрович
  245. Філінський Артур Леонідович
  246. Фрей (Пататюк) Оксана Миколаївна
  247. Фундитус Павло Богданович
  248. Хандащук Сергій Юрійович
  249. Хапко Вадим Миколайович
  250. Хлуновська Людмила Юріївна
  251. Холодюк Олеся Ігорівна
  252. Худоб’як Лілія Ігорівна
  253. Цвігун Максим Борисович
  254. Цвілинюк (Кошелюк) Вікторія Василівна
  255. Цвірінько Ірина Романівна
  256. Чаглій Михайло Іванович
  257. Чернецька (Заярна) Ірина Генріхівна
  258. Чернецька (Стасюк) Богдана Петрівна
  259. Чокан Дмитро Миколайович
  260. Чорнописька Ірина Володимирівна
  261. Чух Юрій Сергійович
  262. Чухрій Світлана Володимирівна
  263. Шелестюк Анастасія Миколаївна
  264. Шило Марія Сергіївна
  265. Шитьман Мирослава Миколаївна
  266. Шлимкевич Віктор Дмитрович
  267. Шпитчук Володимир Васильович
  268. Штефуряк Тетяна Миколаївна
  269. Шумік Інна Василівна
  270. Шумко Василь Іванович
  271. Шутка Наталія Володимирівна
  272. Юрчак (Кліманська) Олеся Леонідівна
  273. Якимець Тетяна Миколаївна
  274. Якубаш (Агузарова) Ірина Львівна
  275. Яремійчук Любов Михайлівна
  276. Яринич Михайло Федорович
  277. Яринич (Бадрак) Юлія Миколаївна
  278. Ясінська Вікторія Василівна
  279. Ясінська Уляна Петрівна
  280. Яскіла Ігор Васильович
  281. Яскілка (Дзем’юк) Христина Іванівна

 

Іноземні студенти 6 курсу медичного факультету №2, які закінчили університету в 2010 році.

  1. Алі Єхаба
  2. Алсоліман Масоом
  3. Аль Абед Абед
  4. Альджасем Халел
  5. Бін Месллам
  6. Кадіявала Сіддіка
  7. Коур Сатіндер
  8. Сафаров Назар Таріель Огли
  9. Сінгх Амрітпал
  10. Сінгх Джавахар
  11. Сінгх Парамджіт
  12. Херші Абубакар
  13. Херші Ходан
  14. Шафік Захід
  15. Штейн Ірина Юхимівна