Зустріч випускників БДМУ 1978 року

Зустріч випускників БДМУ 1978 року
35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.
 
З ювілейною 35 річницею випуску присутніх привітав професор Тарас Бойчук,ректор БДМУ, який також презентував випускникам діяльність та основні здобутки навчального закладу. До вітання також долучилися професор Раїса Косуба та професор Георгій Ходоровський.
Ведучою свята від випускників була професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини – Оксана Полянська, від теперішнього студентства – Анастасія Пушкашу.
Під час зустрічі випускники 1978 року переглянули випускний альбом, фотопрезентацію улюблених місць відпочинку у Чернівцях. З вітальними словами до однокурсників звернулися професор Микола Проданчук, Директор Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя та Матвій Плегуца, головний лікар Сторожинецької ЦРЛ.
Студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” – подарували всім присутнім у залі чудові концертні номери.
Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1978 року з 35-річчям випуску, бажаємо подальшої плідної професійної діяльності та нових зустрічей у стінах рідної Альма-матер.