Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

З ювілейною 35 річницею випуску присутніх привітав професор Тарас Бойчук,ректор БДМУ, який також презентував випускникам діяльність та основні здобутки навчального закладу. До вітання також долучилися професор Раїса Косуба та професор Георгій Ходоровський.
Ведучою свята від випускників була професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини – Оксана Полянська, від теперішнього студентства – Анастасія Пушкашу.
Під час зустрічі випускники 1978 року переглянули випускний альбом, фотопрезентацію улюблених місць відпочинку у Чернівцях. З вітальними словами до однокурсників звернулися професор Микола Проданчук, Директор Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя та Матвій Плегуца, головний лікар Сторожинецької ЦРЛ.
Студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” – подарували всім присутнім у залі чудові концертні номери.
Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1978 року з 35-річчям випуску, бажаємо подальшої плідної професійної діяльності та нових зустрічей у стінах рідної Альма-матер.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників 1983 року випуску

30-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1983 року випуску.